دسته بندی ها

آغاز ثبت نام دانشجویان علوم پزشکی تهران متقاضی خوابگاه

آغاز ثبت نام دانشجویان علوم پزشکی تهران متقاضی خوابگاه

ثبت نام از دانشجویان جدیدالورود نیمسال دوم دانشگاه علوم پزشکی تهران متقاضی خوابگاه (مقاطع عمومی) از امروز یکشنبه یکم بهمن ماه ۹۶ آغاز شد.

به گزارش مهر، به نقل از دانشگاه علوم پزشکی تهران، دانشجویان جدیدالورود نیمسال دوم شهرستانی (غیر بومی) دانشگاه علوم پزشکی تهران، می توانند پس از پایان ثبت نام آموزشی و با دریافت شماره دانشجویی به سامانه اسکان دانشجویان به نشانی http://eskan.tums.ac.ir مراجعه و درخواست تقاضای اسکان خود را ارسال کنند.

ثبت نام فقط به منزله درخواست است و مدیریت امور خوابگاه ها، طبق آیین نامه و مقررات عمومی و انضباطی خوابگاه های دانشجویی، پس از بررسی فرم تقاضانامه نسبت به اسکان دانشجویان بر اساس مقطع، دانشکده و امکانات موجود در صورت داشتن فضا در خوابگاه های دانشجویی اقدام می کند.

سامانه اسکان تا ۱۰ بهمن ماه جهت ارسال درخواست دانشجویان آماده دریافت است و پس از آن امکان ارسال تقاضانامه وجود ندارد و مطابق آیین نامه، حداقل یک نیمسال تحصیلی به دانشجویی که در زمان مقرر درخواست ارسال نکرده است، خوابگاه واگذار نمی شود.


برچسب ها : دانشجویان پزشکی تهران متقاضی خوابگاه

آغاز ثبت نام دانشجویان علوم پزشکی تهران متقاضی خوابگاه

گزارش تخلف

با استناد به ماده 74 قانون تجارت الکترونیک مصوب 17/10/1382 مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه این سایت مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق نشانی ایمیل زیر اطلاع دهید.

mr.nashenas3@gmail.com

خبرهای تازه