دسته بندی ها

استخدام شرکت توزیع نیروی برق مازندران (تجربیات آزمون)

استخدام شرکت توزیع نیروی برق مازندران (تجربیات آزمون)

آزمون استخدام شرکت توزیع نیروی برق مازندران (اعلام نتایج)

ایران استخدام گام به گام تا زمان شروع به کار شما همراهتان خواهد بود

دریافت آگهی های استخدامی مهم در گوشی و ایمیل شما به محض انتشار، اینجا کلیک نمایید

تقویم آزمون استخدامی شروع ثبت نام 96/12/15 خاتمه ثبت نام 97/01/20 ویرایش اطلاعات از چهارشنبه مورخ 97/01/22 لغایت پنجشنبه مورخ 97/01/23 اخذكارت ورود به جلسه اینترنتی از روز دوشنبه مورخ 97/01/27 لغایت چهارشنبه مورخ 97/01/29 زمان آزمون روز جمعه مورخ 97/01/31

آزمون برگزار شد:
آزمون استخدام شرکت توزیع نیروی برق مازندران در روز جمعه مورخ 97/1/31 با موفقیت برگزار شد.
ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام خدمت یکایک شما کارجویان گرامی، به اطلاع میرسانیم که تمامی اخبار مرتبط با این آزمون از جمله اخبار مربوط به اعلام نتایج در همین مبحث اطلاع رسانی خواهد شد.
داوطلبان عزیز میتوانند اطلاعات و تجارب خود را در رابطه با نحوه ی برگزاری آزمون استخدامی‌ و مصاحبه و گزینش در همین صفحه اعلام نمایند.

استخدام شرکت توزیع نیروی برق مازندران- 15 اسفند 96

شرکت خدمات اداری و پشتیبانی و فنی و مهندسی امید خزر گلستان در نظر دارد برای اجرای قراردادهای شرکتهای پیمانکاری طرف قراردادها با شرکت توزیع نیروی برق غرب مازندران در سال آتی نسبت به تامین نیرو در بخشهای سیمبانی و مامور قرائت کنتور برق جمعا به تعداد 18 نفر از افراد واجد شرایط از طریق برگزاری آزمون توانمندی های عمومی و تخصصی، آزمون دانش مهارتی (مصاحبه) به شرط دارا بودن شرایط ذیل پس از طی فرایند بکارگیری نماید.

جهت دانلود نمونه سوالات عمومی آزمون های استخدامی اینجا کلیک نمایید

الف) شرایط عمومی متقاضیان:
1- داشتن تابعیت ایران
2- انجام خدمت دوره ضرورت یا معافیت قانونی دائم برای آقایان
3- عدم اعتیاد به مواد مخدر و دخانیات
4- نداشتن سابقه محکومیت جزایی موثر
5- داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانایی برای انجام کاری که بکارگیری میشوند
6- اعتقاد به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
7- التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
8- عدم داشتن منع قانونی برای فعالیت و نداشتن تعهد خدمتی به دیگر سازمان ها و شرکت ها
9- احراز صلاحیت های عمومی و گزینش پس از قبولی در آزمون کتبی و مصاحبه توسط پیمانکار یا مشاور
ب) شرایط اختصاصی:
داشتن شرایط سنی حداکثر سن:
26 سال تمام (متولدین بعد از تاریخ 1371/1/31) برای تمامی متقاضیان دیپلم
28 سال تمام (متولدین بعد از تاریخ 1369/1/31) برای تمامی متقاضیان فوق دیپلم
30 سال تمام (متولیدین بعد از تاریخ 1367/1/31) برای تمامی متقاضیان لیسانس
32 سال تمام (متولدین بعد از تاریخ 1365/1/31) برای تمامی متقاضیان فوق لیسانس
(برای متقاضیان رشته های شغلی در صورت داشتن سابقه بیمه تامین اجتماعی و مرتبط به مدت حداکثر 3 سال اضافه می گردد.)

جهت دانلود نمونه سوالات عمومی آزمون های استخدامی اینجا کلیک نمایید

تذکرات:
1- کارت مربوط به وضعیت نظام وظیفه (آقایان) و گواهی فراغت از تحصیل کلیه داوطلبان بایستی تا روز برگزاری آزمون آماده و صادر شده باشد و در موعد مقرر ارائه گردد.
2- انتخاب داوطلبان برای انجام مصاحبه حداکثر به میزان 2 برابر ظرفیت مورد نیاز از میان افرادی که حد نصاب نمره آزمون عمومی تعیین شده را کسب کره اند، به ترتیب بالاترین نمرات آزمون تخصصی انجام و اسامی آنان حداکثر 3 ماه بعد از آزمون در سایت اعلام خواهد شد.
3- در صورتی که داوطلبی با مدارک تحصیلی غیر مرتبط و یا پایین تر از مقاطع تحصیلی اعلام شده در آگهی، در آزمون شرکت نماید، از ادامه اشتغال وی در هر مرحله ممانعت به عمل خواهد آمد.
4- انتخاب نهایی پذیرفته شدگان آزمون پس از طی مراحل مصاحبه و گزینش میسر می باشد. ضمنا اسامی پذیرفته شدگان نهایی پس از تایید مراجع ذی صلاح از طریق سایت آزمون به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.
توضیح: مهلت ارائه اصل مدارک لازم از سوی پذیرفته شدگان شامل مدرک تحصیلی، شناسنامه، کارت ملی، مدرک وضعیت نظام وظیفه، و مدرک بومی، به منظور تطبیق مدارک و تکمیل پرونده برای انجام مصاحبه، حداکثر 5 روز پس از اعلام نتایج آزمون می باشد.
5- مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن اگهی و یا ارسال (اعلام) مدارک به صورت ناقص بر عهده داوطلب خواهد بود و در هر مرحله از مراحل آزمون و مصاحبه محرز شود داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است، از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و حتی در صورت بکارگیری، لغو و بلا اثر می گردد.
6- داوطلبان واجد شرایط مندرج در جدول شماره 1، با راذئه مستندات مورد تایید، ضرایب تعیین شده در آزمون کتبی (آزمون اختصاصی) آنان اعلام گردیده و سپس نتایج مربوطه محاسبه خواهد شد.

جدول شماره (1):

ردیف عنوان ضریب 1 فرزندان کارکنان فوت یا قطع عضو شده ناشی از کار (اعم از قراردادی و شرکتی) 1/20 2 فرزندان کارکنان شاغل و بازنشسته 1/15 3 الف) فرزندان شاغل سرپرست خانوار (حجمی و تامین نیرو)، مشروط بر ارائه تاییدیه محاکم قضایی و تاییدیه شرکت برای زنان سرپرست خانوار) و خانواده معظم شهدا
ب) فرزندتن نیروهای شرکتی (حجمی، تامین نیرو و خدماتی) به ازای هر سال سابقه یک درصد (1%) تا سقف 10 سال (مشروط بر ارائه سابقه بیمه و تاییدیه شرکت)
ج) فرزندان کارکنان بازنشسته شرکت های تابعه، وابسته و موسسات به وزارت نیرو (مشروط بر ارائه تایید شرکت محل خدمت والدین) و معلولین و افراد تحت پوشش سازمان بهزیستی 1/10

تذکر 1: پیرامون مفاد بند <ذ> قانون برنامه پنج ساله ششم توسعه، 25% از سهمیه این آزمون به ایثارگران با ارائه مدارک معتبر اختصاص می یابد.
تذکر 2: منظور از کارکنان شاغل و بازنشسته و زنان شاغل افرادی است که در شرکت توزیع نیروی برق غرب مازندران اشتغال داشته یا دارند.
تذکر 3: شرط پذیرفته شدن کلیه متقاضیان مشروط به دارا بودن شرایط فیزیکی مورد نیاز برای مشاغل مربوطه می باشد.
تذکر 4: توضیح لازم به ذکر اینکه ملاک انتخاب افراد پذیرفته شده بومی بودن شهرستان مورد تقاضای فعالیت می باشد.
تذکر 5: شرایط بومی بودن متقاضیان شرکت کننده در آزمون باید یکی از موارد سه سال آخر تحصیلی تا دیپلم یا محل تولد شهر مورد تقاضا باشد.
تذکر 6: لازم به ذکر است متقاضیان شرکت کننده در آزمون باید فقط ساکن شهرستان های رامسر، عباس آباد، کلاردشت، تنکابن، چالوس، نوشه، نور و محمودآباد باشد و شهرستان های دیگر استان و کشور حق شرکت در آزمون را ندارند.

جهت دانلود نمونه سوالات عمومی آزمون های استخدامی اینجا کلیک نمایید

مواد آزمون:

ردیف رشته شغی مواد آزمون ضریب 1 مامور قرائت کنتور توانمندی های عمومی هوش استعداد تحصیلی 1 زبان عمومی ICDL سوالات آزمون تخصصی آئین نامه تکمیلی تعرفه برق * 1.5 جزوه آشنایی با نشعابات برق* ایمنی عمومی برق* 2 سیمبان توانمندی های عمومی هوش استعداد تحصیلی 1 زبان عمومی ICDL سوالات آزمون تخصصی ریاضی عمومی 1.5 فن ورز شبکه هوائی* ایمنی عمومی برق*

* منابع در سایت موسسه آموزش عالی عمی کاربردی صنعت آب و برق واحد آموزشی مازندران موجود می باشد.

جدول نیازها ردیف رشته شغلی مدرک تحصیلی مورد نیاز شهرستان تعداد جنسیت آزاد سهمیه جمع 1 مامور قرایئت کنتور برق دیپلم و فوق دیپلم رامسر، تنکابن، عباس آباد 1 1 2 مرد نوشهر، چالوس، کلاردشت 1 1 2 نور، محمودآباد 2 1 3 سیمبان حداقل دیپلم رامسر، تنکابن، عباس آباد 3 1 4 مرد نوشهر، چالوس، کلاردشت 6 1 7

جهت دانلود نمونه سوالات عمومی آزمون های استخدامی اینجا کلیک نمایید

چگونگی ثبت نام:
– داوطلبان پس از مطالعه دقیق شرایط مندرج در این آگهی می توانند از روز سه شنبه مورخ 96/12/15 حداکثر تا ساعت 24 روز دوشنبه مورخ 97/01/20 از طریق پایگاه اطلاع رسانی لینک ثبت نام آزمون اقدام به ثبت نام در آزمون نمایند.
– داوطلبان می بایست مبلغ 300/000 رسال (سیصد هزار ریال) رسال را به عنوان هزینه شرکت در آزمون به شماره حساب سیبا 0207391906008 بانک ملی بنام شرکت خدمات اداری و پشتیبانی و فنی مهندسی امید خزر گلستان واریز نمایند و فیش پرداختی را بعد از اسکن نمودن در طریق سایت ثبت نام ارسال نمایند.
توضیح: مبلغ هزینه ثبت نام به هیچ وجه مسترد نمی گردد.
تذکر: مبلغ فوق الذکر 40 درصد از کل هزینه ها می باشد که مابقی هزینه ها توسط شرکت تامین می گردد.
– پس از انجام کامل و موفقیت آمیز ثبت نام که شامل تکمیل کلیه فیلدهای اطلاعاتی و پرداخت هزینه آزمون می باشد، به داوطلبان کد رهگیری اختصاص یافته و اعلام می شود. ضروری است کلیه داوطلبان این کد را یادداشت نموده و در حفظ آن دقت نمایند.
– به داوطلبان محترم توصیه می شود که راساً اقدام به ثبت نام در آزمون نموده و قبل از شروع به انجام ثبت نام اینترنتی، جدول نیازها (جدول ج) راهنماف نحوه ثبت نام و مدارک مورد نیاز در رشته شغلی مربوط را کاملاً مطالعه و بررسی نموده و فایل رایانه ای عکس خود را با توجه به جزئیات اعلام شده در بند (ه) آماده نمایند. ضمنا پیگیری مراحل بعدی مانند دریافت کارت ورود به جلسه آزمون، آگاهی از زمان و مکان برگزاری آزمون الزامی بوده و مسئولیت آن به عهده داوطلب می باشد.
– ثبت نام در ساعات کم ترافیک، به مرور زمان و قبل از روزهای پایان مهلت، سهولت بیشتری را به همراه خواهد داشت و بهتر است ثبت نام به روزهای آخر موکول نشود.
– شایان ذکر است که در صورت وجود اشکال در مرحله ثبت نام، مانند واضح نوبدن عکس ارسالی توسط داوطلب، اطلاع رسانی لازم از طریق پیامک به شماره تلفن مرفی شده از سوی داوطلب یا برقراری تماس تلفنی برای ویرایش اطلاعات در موعد مقرر به عمل خواهد آمد (تاریخ مربوط به ویرایش اطلاعات متعاقباً به اطلاه داوطلبان رسانیده خواهد شد). در صورت بی توجهی به پیامک ارسالی و این موضوع، مسئولیت تبعات آن به عهده داوطلب می باشد.
– یادآوری می نماید ویرایش و تغییر دادن اطلاعات مربوط به وضعیت ایثارگری به هیچ وجه امکان پذیر نخواهد بود. داوطلبان مجترم دقت کافی و لازم را در این موارد و به هنگام ثبت نام به عمل اورند.
مهلت ثبت نام به هیچ وجه تمدید نخواهد گردید.
تذکر: داوطلبان محترم در صورت درج اشتباه اطلاعات شخصی در مرحله ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره تلفن مجری آزمون مندرج در دفترچه راهنمای آزمون تماس حاصل نمایند، متذکر می وشد که ویرایش اطلاعات فقط در زمان مقرر امکان پذیر خواهد بود.

جهت دانلود نمونه سوالات عمومی آزمون های استخدامی اینجا کلیک نمایید

توزیع کارت ورود به جلسه و زمان برگزاری آزمون:
– ارائه کارت ورود به جلسه آزمون بصورت اینترنتی انجام خواهد پذیرفت.
– آزمون در روز جمعه مورخ 97/01/31 در محل هایی که آدرس آنها در زمان ارائه کارت اعلام می گردد برگزار خواهد شد.
– در صورت ایجاد هرگونه تغییر در کلیه جزئیات مربوط به مراحل برگزاری آزمون، اطلاع رسانی لازم از طریق سامانه ثبت نام به عمل خواهد آمد و داوطلبان محترم موظف به آگاهی یافتن، رعایت و انجام آن ها می باشند
سایر موارد:
– در هر یک از رشته های شغلی امتحانی (مشخص شده در جدول نیازها) صرفا فارغ التحصیلان همان مقطع و رشته می توانند شرکت کنند و پذیرش دیگر رشته ها یا گرایش های غیر مرتبط امکان پذیر نمی باشد. در صورت کتمان موضوع، بدون داشتن حق هر گونه اعتراض، قبولی ایشان در هر مرحله از آزمون ملغی اعلام خواهد شد.
– پذیرفته شدگان داوطلب جهت رشکت در آزمون با توجه به مقطع و رشته تحصیلی ذکر شده در هنگام ثبت نام صورت می پذیرد. مسئولیت صحت و سقم این موارد و ارائه اصل مدارک مربوط به شرایط مورد ادعا به عهده داوطلب خواهد بود.
– قبولی در آزمون به منزله بکارگیری قطعی نمی باشد بلکه انجام مراحل بعدی شامل مصاحبه، گزینش، معاینات پزشکی، گواهی سلامت و اخذ عدم سوء پیشینه از مراکز ذیصلاح نیز الزامی می باشد.
– پذیرفته شدگان نهایی می بایست آمادگی خدمت و اشتغال بکار در هر یک از شهرهای استان حوزه فعالیت شرکت برابر قرارداد را داشته باشند.
– در این آزمون هر داوطلب می تواند صرفا برای یک رشته شغلی در شرکت مورد نظر خود ثبت نام نماید.
مشخصات مجری آزمون: واحد آموزشی مازندارن 33105271-011
داوطلب محترم قبل از ثبت نام در سایت موارد ذیل را دقت نمایید.
1-مطالعه کامل دفترچه راهنمای آزمون
2-واریز مبلغ  300000 ریال بابت ثبت نام به حساب 0207391906008 نزد شعبه بانک ملی و بهمرا ه داشتن اسکن فیش واریزی با فرمت JPG و با حجم کمتر از 100 کیلو بایت
3-بعد ثبت نام در رشته شغلی مورد نظر منابع مربوطه را دانلود نمایید.

توجه: کاربران گرامی، متن درج شده در این قسمت، بخشی از شرایط اعلامی است. لطفا جهت مشاهده متن کامل آگهی و شرایط استخدام حتماً باید فایل PDF درج شده در پایین همین صفحه را مطالعه نمایید.

جهت دانلود نمونه سوالات عمومی آزمون های استخدامی اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید

جهت دانلود منابع آزمون مامور قرائت کنتور اینجا کلیک نمایید

جهت دانلود منابع آزمون سیمبانی اینجا کلیک نمایید

توجه:
مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است. شما کاربران گرامی می توانید از طریق بخش نظرات همین صفحه (پایین این صفحه) در خصوص این آزمون استخدامی بحث و تبادل نظر بفرمایید.

جهت مشاهده شرایط آگهی در سایت منبع اصلی اینجا کلیک نمایید

جهت اطلاع از آخرین اخبار آزمون های استخدامی شرکت توزیع نیروی برق مازندران عضو کانال تلگرام ایران استخدام شوید


برچسب ها : استخدام توزیع نیروی مازندران تجربیات آزمون

استخدام شرکت توزیع نیروی برق مازندران (تجربیات آزمون)

گزارش تخلف

با استناد به ماده 74 قانون تجارت الکترونیک مصوب 17/10/1382 مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه این سایت مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق نشانی ایمیل زیر اطلاع دهید.

mr.nashenas3@gmail.com

خبرهای تازه