دسته بندی ها

معرفی تیم‌های برتر مسابقات هوافضای پیام نور

معرفی تیم‌های برتر مسابقات هوافضای پیام نور

دومین دوره مسابقات هوافضای دانشگاه پیام نور در پنج گرایش برگزار شد و تیم های برتر معرفی شدند.

به گزارش آنا، دومین دوره مسابقات هوافضای دانشگاه پیام نور به میزبانی استان بوشهر درپنج گرایش برگزار شد و درپایان تیم های برتر شناخته شدند.

در گرایش گلایدر هدف زن به ترتیب رتبه اول تا سوم به تیم دانشگاه پیام نور کرمان،تیم شهید اسدی دانشگاه پیام نور مشهد و چمروش تیم دانشگاه پیام نور بوشهر به سرپرستی خانم دکتر عزتی رسید.

در بخش گلایدر آزاد نیز به ترتیب تیم چمروش دانشگاه پیام نور بوشهر اول ، تیم کیهان و پرسیوس به صورت مشترک از دانشگاه پیام نور مشهد دوم و تیم ایرپارس از مشهد به رتبه سوم دست یافت .
در بخش گلایدر دانش آموزی نیز به ترتیب تیم دانش آموزی شهید غفاریان از بوشهر،تیم سمائ یک به سرپرستی خانم دکتر عزتی وایرپارس از مشهد رتبه های اول تا سوم را کسب کردند.

دربخش مفهومی پهباد نیز به ترتیب تیم های TAAM از تهران و شبح خلیج فارس از دانشگاه خلیج فارس و تیم دانشگاه پیام نور مشهد رتبه ای اول تا سوم دست یافتند.

در بخش موشک های آبی نیز تیم های دانشگاه پیام نور هرمزگان رتبه اول تیم دانشگاه پیام نور کرمان رتبه دوم و تیم دانشگاه پیام نور بوشهر رتبه سوم را کسب کرد
دربخش دانش آموزی موشک های آبی تیم پویان پنجره رتبه اول،شهاب آسمان رتبه دوم و رنگین کمان رتبه سوم را به دست آوردند.

در بخش موشک کاغذی دانش آموزی نیز به ترتیب سید محمد حسینی رتبه اول،سیده یاسینا حسینی رتبه دوم و مهسا میرزا رتبه سوم را کسب کرد و دربخش دانشجویی اقای حاجیانی اول،بردیده دوم و حمیدرضا قاسمی سوم شدند.

همچنین از طرف مرکز آموزش خلبانی ققنوس تعداد هفت پرواز انفرادی به مدت یک ساعت به قید قرعه به شرکت کنندگان اهدا شد.


برچسب ها : معرفی مسابقات هوافضای

معرفی تیم‌های برتر مسابقات هوافضای پیام نور

گزارش تخلف

با استناد به ماده 74 قانون تجارت الکترونیک مصوب 17/10/1382 مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه این سایت مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق نشانی ایمیل زیر اطلاع دهید.

mr.nashenas3@gmail.com

خبرهای تازه