دسته بندی ها

تصاویر : حاشیه‌های اجتماع بž

تصاویر : حاشیه‌های اجتماع بž

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

رئیس اقلیم کردستان عراق از مردم خواست ۲۵ سپتامبر به پای صندوق‌های رأی بروند.

به گزارش «انتخاب»؛ مسعود بارزانی در اجتماع بزرگ مردم اربیل در ورزشگاه فرانسوا حریری گفت: امروز ما تحت فشار و تهدید بین المللی زیادی هستیم که همه پرسی را به تعویق بیاندازیم اما به آنها اعلام می‌کنیم که همه پرسی تنها در دستان من یا احزاب نیست بلکه این مردم کردستان عراق هستند که تصمیم می‌گیرند.

وی خطاب به شورای امنیت سازمان ملل متحد که خواهان عدم برگزاری همه پرسی شده بود، اظهار داشت: ما به شما اعلام می‌کنیم که مشکل آوارگان مربوط به کردستان عراق نیست بلکه در فلوجه و الانبار و بغداد بوده و بهتر است اگر نگران مشکل پناهندگان هستید به آنجا سر بزنید.

بارزانی با طرح این سؤال که سالهاست که ما نشان دادیم عامل تهدید برای کسی نیستیم، چرا با زبان تهدید با ما صحبت می‌کنید،چه سودی دارید، گفت: ما اگر منتظر تصمیم دیگران در خصوص سرنوشت خویش باشیم برای همه بسان مرگ خواهد بود.

رئیس اقلیم کردستان عراق اعلام کرد: دولت آینده کردستان دولتی متعلق به همه خواهد بود و حقوق سایر اقوام و مذاهب را تامین و تضمین خواهد کرد.

وی در ادامه گفت: ما فرهنگ غنی کردستان را تقویت خواهیم کرد و دولت آینده کردستان یک دولت فدرالی و پارلمان خواهد بود و حقوق همه اقلیت‌ها را تامین خواهد کرد.

بارزانی در ادامه سخنرانی خویش در جمع مردم اربیل گفت: نیروهای پیشمرگه اقلیم کردستان عراق اجاز نخواهند داد کردستان به دست دشمنان بیافتد.

وی اعلام کرد امروز با فشار می‌خواهند اراده مردم کردستان را درهم شکنند اما ما تسلیم نخواهیم شد، ما را تهدید می‌کنند ما را مجازات می‌کنند؟ صد سال است مردم کردستان را مجازات می‌کنید از مجازات مردم کردستان خسته نشدید؟ اگر می‌خواهید مردم کردستان را مجازات کنید مرا بجای آنها مجازات کنید.

رئیس اقلیم کردستان عراق تاکید کرد: حضور مردم کردستان عراق و اربیل خود همه پرسی بزرگ با مشارکتی هزاران نفری است.

تصاویر : حاشیه‌های اجتماع بزرگ همه پرسی در کردستان عراق؛ تصاویر : حاشیه‌های اجتماع بزرگ همه پرسی در کردستان عراق؛ تصاویر : حاشیه‌های اجتماع بزرگ همه پرسی در کردستان عراق؛ تصاویر : حاشیه‌های اجتماع بزرگ همه پرسی در کردستان عراق؛ تصاویر : حاشیه‌های اجتماع بزرگ همه پرسی در کردستان عراق؛ تصاویر : حاشیه‌های اجتماع بزرگ همه پرسی در کردستان عراق؛ تصاویر : حاشیه‌های اجتماع بزرگ همه پرسی در کردستان عراق؛ تصاویر : حاشیه‌های اجتماع بزرگ همه پرسی در کردستان عراق؛ تصاویر : حاشیه‌های اجتماع بزرگ همه پرسی در کردستان عراق؛ تصاویر : حاشیه‌های اجتماع بزرگ همه پرسی در کردستان عراق؛ تصاویر : حاشیه‌های اجتماع بزرگ همه پرسی در کردستان عراق؛ تصاویر : حاشیه‌های اجتماع بزرگ همه پرسی در کردستان عراق؛ تصاویر : حاشیه‌های اجتماع بزرگ همه پرسی در کردستان عراق؛ تصاویر : حاشیه‌های اجتماع بزرگ همه پرسی در کردستان عراق؛ تصاویر : حاشیه‌های اجتماع بزرگ همه پرسی در کردستان عراق؛ تصاویر : حاشیه‌های اجتماع بزرگ همه پرسی در کردستان عراق؛ تصاویر : حاشیه‌های اجتماع بزرگ همه پرسی در کردستان عراق؛ تصاویر : حاشیه‌های اجتماع بزرگ همه پرسی در کردستان عراق؛ تصاویر : حاشیه‌های اجتماع بزرگ همه پرسی در کردستان عراق؛ تصاویر : حاشیه‌های اجتماع بزرگ همه پرسی در کردستان عراق؛
برچسب ها :

تصاویر : حاشیه‌های اجتماع بž

گزارش تخلف

با استناد به ماده 74 قانون تجارت الکترونیک مصوب 17/10/1382 مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه این سایت مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق نشانی ایمیل زیر اطلاع دهید.

mr.nashenas3@gmail.com

خبرهای تازه