دسته بندی ها

آزمایشات پزشکی قانونی راز یک قتل را بر ملا کرد

آزمایشات پزشکی قانونی راز یک قتل را بر ملا کرد

روزنامه ایران: همزمان با اعلام نظریه پزشکی قانونی مبنی بر قتل یک پیرزن تحقیقات جنایی در این پرونده وارد مرحله تازه‌ای شد.

اول فروردین امسال مرگ زن ۸۰ ساله‌ای به بازپرس کشیک قتل پایتخت و تیم تحقیق اعلام شد. در بررسی‌های اولیه مشخص شد زن ۸۰ ساله ۲۰ سال قبل شوهرش را از دست داده است. وی دو پسر و یک دختر داشت که هر دو پسرش کم توان ذهنی بودند و مادر از دادسرا برای هر دو پسرش گواهی محجوریت گرفته بود. پسر بزرگتر این زن که ۴۷ سال داشت در یک مرکز نگهداری افراد کم توان ذهنی در اطراف تهران زندگی می‌کرد و پیرزن هر چند وقت یکبار او را به خانه‌اش می‌آورده است. اما پسر کوچک‌تر که ۴۵ سال داشت با پیرزن زندگی می‌کرد. روز حادثه یکی از اقوام با او تماس می‌گیرد تا عید را تبریک بگوید، اما یکی از پسرهایش تلفن را جواب می‌دهد و می‌گوید حال مامانم خوب نیست.
بدین ترتیب موضوع به سومین فرزند پیرزن که دختر ۵۰ ساله‌ای بود گفته می‌شود. دختر میانسال خود را فوراً به خانه می‌رساند و موضوع را به اورژانس اعلام می‌کند، اما ساعتی بعد وی فوت می‌کند. در تحقیقات اولیه دختر پیرزن احتمال سکته قلبی مادرش را مطرح کرد. جسد به دستور بازپرس شعبه ششم دادسرا اموری جنایی تهران به پزشکی قانونی منتقل شد. با گذشت دو ماه از این ماجرا نتیجه آزمایشات آثار کبودی روی بدن پیرزن را تأیید و متخصصان پزشکی قانونی علت مرگ را خفگی اعلام کردند. باتوجه به مرگ مشکوک پیرزن، بازپرس محسن مدیر روستا دستور تحقیق از دو پسر او را که در زمان حادثه در محل حضور داشتند صادر کرد.


برچسب ها : آزمایشات پزشکی قانونی

آزمایشات پزشکی قانونی راز یک قتل را بر ملا کرد

گزارش تخلف

با استناد به ماده 74 قانون تجارت الکترونیک مصوب 17/10/1382 مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه این سایت مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق نشانی ایمیل زیر اطلاع دهید.

mr.nashenas3@gmail.com

خبرهای تازه