دسته بندی ها

مصرف دارو در شیردهی، شرط دارد؟

مصرف دارو در شیردهی، شرط دارد؟

آیا مصرف قرص واژینال تریپل سولفات در دوران شیردهی به نوزاد مضر است؟

سوال مخاطب نی‌نی‌بان: آیا مصرف قرص واژینال تریپل سولفات در دوران شیردهی به نوزاد مضر است؟

پاسخ دکتر بهروز باوریان،‌ متخصص اطفال:
نه شما می توانید از این قرص اسفاده کنید،‌ به شرطی که نوزاد شما به این دارو حساسیت نداشته باشد و بهتر است که قبل از مصرف،‌ حتما با متخصص اطفال او مشورت کنید تا در صورت حساسیت نوزاد به این دارو،‌ داروی دیگری را در دوران شیردهی به نوزاد جایگزین واژینال تریپل سولفات کنید.


برچسب ها : شیردهی

مصرف دارو در شیردهی، شرط دارد؟

گزارش تخلف

با استناد به ماده 74 قانون تجارت الکترونیک مصوب 17/10/1382 مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه این سایت مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق نشانی ایمیل زیر اطلاع دهید.

mr.nashenas3@gmail.com

خبرهای تازه